Červenec 2010

Kristýnky den u moře

31. července 2010 v 22:19 | jitacopi |  Barbie reportáže
Protože Merlia přežila focení na pláži bez úhony, rozhodly jsme se s Adriankou vzít k moři kloubovou panenku. S sebou v Itálii jsme měly poměrně hodně panenek, tak jsme měly docela na výběr. Jako další testovací panenku jsme vzaly Kristýnku. Je už hodně hraná a už má trochu vytáhnutou ruku v lokti, takže by nevadilo, kdyby se s ní něco stalo.

Kristýna


Merlia u moře v Itálii

29. července 2010 v 22:39 | jitacopi |  Barbie reportáže
Konečně jsem dala dohromady první sadu foteček panenek z dovolené v Itálii. Tentokrát se vám představí Merlia. Byla takový průkopník. Trochu jsem se bála brát na pláž, hlavně do toho písku, kloubové panenky, tak jsme vzaly ji.

Merlia

Všude dobře, doma nejlíp

28. července 2010 v 10:42 | jitacopi
Tak jsme zpět! Dovolenou v Itálii jsme si nádherně užili. Děti se pěkně opálily a my s manželem jsme přibrali snad 5 kilo, jak tam výborně vařili a my se cpali.  Zkoušela jsem brát i panenky na pláž a někdy se mi povedlo je i vyfotit. Ještě jsem ty fotky pořádně neviděla, tak snad něco bude použitelné, abych se o ně mohla podělit i s vámi. Ani snad nebudu psát, jak na mě všichni nechápavě koukali, když jsem panenky na pláži fotila.
Po cestě zpět z Itálie jsme měli naplánovanou ještě tří denní zastavku u rozvětvené rodiny na Slovensku. Tentokrát jsme navštěvovali pouze manželovi příbuzné a že jich opravdu není málo. 
Teď už jsme konečně doma a budeme si vzpomínat na krásnou dovolenou. Jak se říká: "Všude dobře, doma nejlíp". 

Raven a levandule

24. července 2010 v 6:00 | jitacopi |  Tonner reportáže
Snad nejste Raven ještě přesyceni. S levandulí jí to opravdu moc sluší! Ale to snad všem panenkám.

Raven


Raven u bazénu

22. července 2010 v 6:00 | jitacopi |  Tonner reportáže
V tomto článku se vám Raven ukáže v celé své kráse u bazénu.

Raven


Raven a oleandr

19. července 2010 v 6:00 | jitacopi |  Tonner reportáže
Protože jsem nyní na dovolené v Itálii, přednastavila jsem pár článků s Raven.
Tady si zapózovala s naším bohatě kvetoucím oleandrem.

Raven


Raven v zahradě

17. července 2010 v 6:00 | jitacopi |  Tonner reportáže
Ráda bych vám představila moji oblíbenkyni - Raven. Je focená v jejím původním oblečku, což jsou pouze plavečky, bez botiček.

Raven


Dovolená v Itálii

16. července 2010 v 12:19 | jitacopi
Dnes navečer odjíždíme na dovolenou do Itálie. Jedeme na sever do města Lido di Jesolo. Strašně nenávidím cestování, takže jsem se nechtěla "tarabit" někam daleko. Rozhodli jsem se jet autem - bude to naše první zkušenost, tak snad to zvládneme bez újmy.
Nevím, zda tam budu mít přístup na internet, tak jsem pro jistotu připravila nějaké články na dobu, co budu pryč. Tak si je pěkně užijte. 

PS: pro případné zloděje - dům bude hlídat brácha s přítelkyní  (snad nám ho nezbourají)

Anika

Raven

15. července 2010 v 22:07 | jitacopi |  Raven
Tonner Ultra Basic Suzette - Raven 2009
exclusivně pro Cherished Friends

Po dlouhé době pouhého koukání, jsem se i já dočkala své první Tonnerky. Tuto panenku jsem poprvé viděla na mimibazaru. Hned jsem se do ní zamilovala, ale přišla mi dost drahá, tak jsem vyčkávala a dívala se po jiné. Pomalu se blížily vánoce a já si pomyslela, že Tonnerka pod stromečkem by byl můj splněný sen. Měla jsem pocity jak malá holka, která se těší na svou panenku, kterou jí přinese Ježíšek. Až jednou jsem na ni narazila na doll-4-all. Paní ji měla na skladě a snad o pět set korun levnější, jak na MB. Chvíli jsem se ještě rozhodovala, zda si nevzít spíše světlovlasou. Panenka přišla pár dnů před Štědrým dnem. Manžel měl za úkol ji zkontrolovat a zabalit. Já jsem ji poprvé viděla až na Štědrý den.

Raven
  
Dala jsem jí jméno Raven, i když je to mužské jméno, a v tomto případě to je dokonce označení pro černé vlasy, ale k panence mi to hrozně sedělo. Říkáme jí "Ráven".

Takto panenka vypadala, když jsem ji vybalila - jsou to fotky z obchodu. Já jsem si bohužel fotečky panenky v krabičce neudělala. 

RavenRaven

Raven má krásné dlouhé vlasy.
Raven


Raven


A toto jsou promo fotky z internetu. 
Raven


Raven


Pro srovnání sem přidávám světlovlasou panenku.  Raven

Naše sbírka Tonnerek

15. července 2010 v 15:56 | jitacopi |  Tonner sbírka
Když jsem odhadem v roce 2006 hledala na netu střihy na panenky Barbie, narazila jsem na stránky Eriky. Tehdy jsem si střihy okopírovala a odešla. Asi po dvou letech jsem se k Erice na stránky vrátila a prohlídla si je už o něco podrobněji. Vracela jsem se častěji a častěji, až jsem je prošla skrz na skrz. Byla jsem úplně v Jiříkově vidění. Najednou jsem zjistila, že existují i jiné panenky než jsou Barbie, které nabízejí v krámě. A tak jsem mimo jiných narazila také na panenky Roberta Tonnera. Zprvu se mi až tolik nelíbily, ale časem jsem se jimi stala posedlá. Hrozně moc jsem si takovou Tonnerku přála taky vlastnit ...


Kliknutím na obrázek se dozvíte o panence více