Září 2010

Barbiini přátelé

27. září 2010 v 20:36 | jitacopi |  Barbie reportáže
U Vandy jsme se trochu zamýšleli nad tím, komu vlastně patří jméno Ryan. Ona tak pojmenovala Sportyho a já jsem nevědomky, dala toto jméno Hottiemu. Nicméně, Lubo se ve svém infokoutku o Kenovi jménem Ryan také zmiňoval. Nakonec jsme si mysleli, že nejspíš patří novému Kenovi z BB2. Nebyli jsme vůbec daleko. Rozluštění přišlo včera, kdy jsem si prohlížela s Adriankou její nový časopis Barbie. Je tam článek "Barbiini přátelé", kde je i náš Ryan.
Bohužel nemám scener, tak jsem to prostě vyfotila foťákem. Za kvalitu se strašně moc omlouvám. Tady vám je všechny vkládám:
Jo, protože bylo celý den ošklivo, musela jsem fotit s bleskem, tak barvy jsou trochu zkreslené.

Milan

25. září 2010 v 22:13 | jitacopi |  Keni
Panák Milan "Baroš"
Milana jsem objevila náhodou, když jsme jeli s dětma z Mladé Boleslavi. Bylo to ten den, kdy jsme tam jeli pro Kaylu. Byl to moc krásný slunný den a bylo škoda jet hned domů. Na dálnici z Mladé Boleslavi do Turnova, je po pravé straně čekadlo se zaparkovaným letadlem. Dříve byla v letadle restaurace, nyní je postavená budka s občerstvením vedle. Pokaždé, když jsme jeli do Boleslavi, slibovali jsme dětem, že se jednou u letadla zastavíme. Bohužel, zpět jezdíváme tak dlouho, že už nemáme čas se někde stavovat. Tentokrát jsme se tam zastavili, u letadla jsme si dali zmrzku a šli se podívat dovnitř. Nyní je v letadle bar a něco jako prodej suvenýrů. No a tam, jsem narazila na Milana. Věděla jsem, že to je obyčejný panák, ale bezvadně pohyblivý panák.

Milan

Kayla

23. září 2010 v 23:24 | jitacopi
Barbie Kamarádky mořské víly 2010 - modrá
(Barbie in A Mermaid Tale)
Koupě této panenky byla trochu kuriozní. Všechno to začalo, když jsme koupily Adriance její Zaily. Konečně měla Adrianka panenku, kterou si mohla brát do vany. Ale mělo to háček. Vilík chtěl také takovou panenku do vany a neustále se o Zaily prali. Nebylo zbytí a museli jsme koupit i Vilíkovi mořskou pannu. Když jsme vezli manžela do Jičína na jeho sraz ze střední školy, zpět jsme to vzali trochu oklikou přes Mladou Boleslav. Před cestou jsem si pro jistotu zavolala do obchodu, zda panenku vůbec mají - měli poslední. Tak nám ji pro jistotu schovali.


Rifle s kapsami - postup

22. září 2010 v 15:22 | jitacopi
Na Léni prosbu jsem se pokusila ušít a nafotit vám postup riflí s opravdovými kapsami.
rifle s kapsami

Jasper - Paris a vřes

16. září 2010 v 21:57 | jitacopi |  Paris
Vzpomněla jsem si, že mám ještě fotky Paris ve vřesu, které jsem nezveřejnila. Tak tady je máte.

Rifle a manšestráky

15. září 2010 v 22:16 | jitacopi
Mé modely

Naše nová piknik sada

13. září 2010 v 11:11 | jitacopi
V předchozím článku jsem se zmiňovala, že jsme si s Adriankou pořídily novou piknikovou sadu. Jedná se o stoleček a čtyři křesílka. Byla to hrozná náhoda. Šly jsme totiž kupovat nové cvičky a stavily jsme se u nás v Prioru. Hned vedle vchodu mají koutek s hračkama, takže všechny děti které vlezou do krámu, zamíří hned k hračkám a loudí po maminkách, aby jim něco koupily. Samozřejmě, že naše Adri také hned loudila a chtěla koupit koníka s princeznou. No a když jsem vracela krabici zpět do regálu, všimla jsem si jen v igeliťáčku zabalených křesílek a složeného stolečku. Hned jsem si vybavila Marušky krásný článek s Glorií, kde právě takové křesílko měla. Přesvědčila jsem Adrianku, že křesílka se nám budou hodit lépe, jak koník s princeznou. Naštěstí to rychle pochopila ...

piknik sada


piknik sada

Květinové šatičky

13. září 2010 v 0:27 | jitacopi
Když jsme minulý týden chodily s Adriankou po nákupech, narazily jsme na bezvadný stoleček se čtyřmi křesílky. Hned jsme je vzaly, protože jsme věděly, že se budou hodit. Chtěla jsem se s nimi pochlubit a říkala jsem si, že nejlepší by bylo udělat nějakou piknikovou reportáž. A pro tu událost, že ušiji čtvery šatičky ze stejné látky, které se budou lišit střihem. Použila jsem květinovou elastickou bavlnu. Jak je patrné, šatičky se ještě odlišují různou barvou stužky. Dále bych chtěla podotknout, že zásadně šiji podle střihů, které si v průběhu šití upravuji.

Květinové šatičky

Tento článek bude pouze o ušitých šatičkách. Piknik bude příště.

Remove Zit - zázračná pasta

8. září 2010 v 11:46 | jitacopi |  Barbie reportáže
V polovině srpna se mi děly různé věci. Kromě toho, že mi Vilda vybil baterii u auta a my jsme nemohli jet autem na chatu za babičkou a dědou, že pošťačka předala balíčky s panenkama sousedům, že Jasper - Paris měla obarvené ruce, se mi také přihodilo to, že při převozu dvou panenek - Rosalie a Aniky v batohu, se jim obarvil od batohu nos.Bella ve vřesovišti

5. září 2010 v 0:41 | jitacopi |  Bella
Když jsem fotila Bellu pro první článek, tak jsem ji samozřejmě vzala ven na zahrádku do mé skalky. Nadělala jsem strašnou spoustu fotek a bylo mi líto vybrat pouze pár z nich a dát je jen do jednoho článku. Protože mi letos krásně kvetou vřesy, Bella se šla na ně podívat...