Únor 2011

Barbie Basics 2.0

20. února 2011 v 22:37 | jitacopi |  Barbie reportáže
Barbie Basics collection 2.0
rok 2011

Přehled tváří

01 - Mackiemodel 01-2.0

02 - Lara/Anamodel 02-2.0

03 - SteffieBarbie Basics 03-2.0

04 - Goddess Barbie Basics 04-2.0

05 - Kayla/LeaBarbie Basics 05-2.0
07 - AphroditeBarbie Basics 07-2.0

08 - MbiliBarbie Basics 08-2.0

11 - TeresaBarbie Basics 11-2.0

14 - Loboutin/ Glimmer 2009Barbie Basics 14-2.0

15 - HarleyBarbie Basics 15-2.0

16 - Tango KenBarbie Basics 16-2.0

17 - ?Barbie Basics 17-2.0
V případě, že některou z těchto panenek vlastním, je obrázek aktivní.

Popy také vyrazila ven do sněhu

20. února 2011 v 20:27 | jitacopi |  Popy
Tentokrát se do zimní přírody - no dobře, naší zahrady, vydala Popy v novém oblečku. Jak je patrné, tak ani já jsem neodolala módě od My Scene panenek. Hrozně se mi líbil kabátek a když jsem ho objevila s tílkem a kalhotami, tak jsem prostě neodolala. Tento obleček nedávno předvedly panenky u Vandy a předtím též panenky u Irči.

Popy


Virginie v zimní zahrádce

15. února 2011 v 16:44 | jitacopi |  Virginie
Ve stejný den, co jsem fotila Rebecu, jsem nafotila i jiné panenky. No a protože Virginie se už na blogu dlouho neukázala, tak jsem vzala ven právě ji a udělala jí mnoho venkovních foteček.


Joe

13. února 2011 v 15:29 | jitacopi |  Joe
Barbie Basics collection 002 - model 04, 2011
tvář Goddess

Ráda bych vám představila moji první panenku z druhé - jeansové - řady sbětatelských Barbie Basics. Už vloni v létě při představení nové řady, mi bylo jasné, že tuto panenku chci. Na promo fotkách byla tou nejkrásnější a když se blížily vánoce, začaly se objevovat i reálné fotky panenek z nové řady, teda musím podotknout, že velmi velmi zřídka. Tak trochu jsem si myslela, že kdybych si objednala panenku v US, tak by mi mohla přijít, když ne do vánoc, tak krátce po vánocích. Strávila jsem hodně času na internetu prohlížením fotek a ve skrytu duše jsem doufala, že najdu obchod, kde bych si panenku mohla objednat. Zřejmě jsem moji posedlost přenesla na manžela, který mi ve slabé chvilce skutečně povolil jednu panenku z jeans řady objednat, ale s tím, že mi ji sám vybere. Trochu jsem se toho bála, protože někdy má opravdu zvláštní vkus na to, co se mu líbí. Ale říkala jsem si, taková nabídka se přeci nemůže odmítnout, panenky z celé řady jsou tak pěkné, takže v případě jakéhokoliv výběru to bude pro mě výhra. Ale, že to bude až taková výhra, o tom jsem mohla jenom snít. Bohužel, výběr obchodu už tak dobrá volba nebyla. Myslím to z pohledu doby, jak dlouho jsem na panenku vlastně čekala. Když se minulý týden proslechlo, že se brzy panenky objeví u nás, pomyslela jsem si, že na mě už prodejce zapomněl. Ale náhle mi přišel e-mail s fakturou. Minulý pátek jsem ji zaplatila a velmi nečekaně jsem už ve čtvrtek měla panenku doma. Dokonce i prodejce zaskočilo, že to bylo tak rychle.

Panenku jsem dostala od manžela ke Sv. Valentýnu, který jsme slavili už o víkendu. Joe


Rebeca

10. února 2011 v 22:19 | jitacopi |  Rebeca
Barbie Basics collection red - tvář 03, 2010
tvář Steffie

Konečně se dostávám k tomu, abych vám představila moji další vysněnou panenku z řady Barbie Basics. Jedná se o panenku ze speciální kolekce, která byla vyrobena pro americký obchodní řetězec Target. Panenky z této kolekce mají červené šatičky, botky a doplňky. Já jsem panenku kupovala na ebay nahou, samozřejmě abych ušetřila, hlavně na poštovném.
Na tuto panenku jsem narazila náhodou na ebay už snad v létě. Od té doby jsem ji měla na svém "wish listu", nakonec dobrá cena, nízký kurz a blížící se zdanění, zapříčinilo, že jsem si ji konečně pořídila.

Rebeca

Trendy Bendy v tělíčku od Melanie

8. února 2011 v 23:03 | jitacopi |  Barbie reportáže
Nedávno jsem dala mé Trendy Bendy kloubové tělíčko, které bylo původně od Melanie. Bohužel, když jsem sundávala Trendy Bendy hlavičku, tak jsem jí u starého tělíčka ukroutila kotvu, takže chudák Mel je momentálně bez tělíčka. Ještě před tím, než šla Mel "na porážku", tak jsem jí udělala ještě pár foteček.
Melanie


Bella v zimní zahrádce

8. února 2011 v 15:20 | jitacopi |  Bella
Asi před čtrnácti dny napadlo malinko sněhu, děti se rozhodly, že by chtěly být venku a chvilkama svítilo i sluníčko, tak jsem si řekla, že je nejvyšší čas vytáhnout nějakou panenku ven do zimní zahrádky, když už tolik nemrzne.
Protože už tu dlouho nebyla vidět Bella a dokonce má už dlouho nové kalhoty, tak jsem vzala ji.