Červen 2011

Dovolená

27. června 2011 v 18:05 | jitacopi
Možná jste si všimli, že jsem se týden nikde neobjevila. Jak je patrno z názvu tohoto článku, byli jsme celá rodina na dovolené u moře. Záměrně nebudu zmiňovat, kde jsme byli, protože vám to nechám jako takovou mini hádanku.

Jedna z mnoha nápověd je jméno hotelu, ve kterém jsme byli ubytovaní.Rebeca a červnové kytičky

16. června 2011 v 23:29 | jitacopi |  Rebeca
Říkala jsem si, že poslední fotečky Rebecy mám někde z dubna a když mi konečně zase kvete skalka, bylo by skoro trestné, kdybych tam Rebecu nevyfotila.Eva

14. června 2011 v 17:57 | jitacopi
California Girl Summer, 2004
Tuto panenku mám doma už skoro rok a až nyní se dostávám k tomu, abych vám ji představila. (díky Ľubo) Panenku jsem si pořídila vloni na dovolené v Itálii. Jako správná holka z Californie je pěkně opálená a má krásné zeleno-modré oči. Též její vlasy mají úžasnou barvu. Chvíli jsem ji měla ve vitrínce, ale s přibývajícími Fashionistami s tváří Summer mě za chvíli přestala bavit. Dokonce jsem ji měla připravenou na prodej. Ale víte jak to je se mnou a s prodáváním panenek. Nakonec se jí ujala Adrianka a vzala ji do party "plochonohých" panenek.
Zapomněla jsem na 1. výročí blogu

12. června 2011 v 17:03 | jitacopi


Tak si představte, že jsem zapomněla na 1. výročí mého blogu. Věděla jsem, že jsem ho zakládala někdy v červnu, ale nevím proč, myslela jsem si, že mne blog nějakým způsobem na výročí upozorní a tak jsem čekala. Když se dnes Lenka ve svém článku zmiňovala o jejím blížícím se druhém výročí, napadlo mě, že bych se měla podívat, kdy jsem já blog zakládala. Můj první článek je datován 7.6.2010, takže výročí jsme měli již před pěti dny. To mi ale nezabrání v tom, abych vám všem, návštěvníkům mého blogu, poděkovala za vaši přízeň a za velmi pěkné komentáře, které mi tu necháváte. Díky blogu jsem našla plno bezva lidiček, kteří mají stejné zájmy a koníčky, kterými jsou převážně panenky a též tvoření na ně.
Před rokem, kdy jsem blog zakládala, jsem neměla ponětí o nějakých typech tváří, tělíčkách, edicích, kolekcích atd. Za velkou trpělivost v jejich rozpoznávání bych moc chtěla poděkovat převážně Ľubovi. Dále bych chtěla osobně poděkovat Lence, Iren, Vandě, Editě, Vlaďce, Hanneton, Marušce a Beručce za úžasné přijetí do jejich "skupiny". A jak můžeme poslední dobou vidět, stejně postižených panenkami nás je čím dál více a tak jsem ráda, že se k nám připojily další blogerky jako Elea, Mary, Nicol, Dyonise a další.

Doufám a přeji si, aby další rok byl tak krásný a aby se vám u mě stále líbilo.
Vaše Jitacopi

Selima v háčkovaném tílku

12. června 2011 v 7:00 | jitacopi |  Selima
Už je to tak, háčkování mě doslova pohltilo. Tentokrát jsem háčkovala už z mých nových Perlovek a s novým háčkem...Amanda v tunice od Selimy - s více fotkami

11. června 2011 v 22:48 | jitacopi |  Amanda
V předchozím článku o háčkovano-šitém modelu jsem slíbila, že vám předvedu, jak tunika sluší Amandě...
Háčkovano-šitý model pro Selimu

8. června 2011 v 22:07 | jitacopi |  Selima
Jak jsem slíbila, tak plním. I když budou fotky téměř stejné, jako v předchozím článku, tak tentokrát se zaměřím na model, který má Selima na sobě.
Selima - Princess of the Pacific Islands

6. června 2011 v 20:44 | jitacopi |  Selima
Princess of the Pacific Islands
Dolls of the World - The Princess Collection
Pink Label, 2005
Ráda bych vám představila novou krásku v mé Barbie sbírce. Už je to poměrně dlouho, kdy jsem se zamilovala u Vlaďky do Barbie Winter Fantasy. Ta panenka je naprosto božská. Tak dlouho jsem jí odolávala, až byl duben a s ním i snížený bezcelní limit. Myslela jsem si, že bych ji i tak mohla objevit na ebayi za rozumnou cenu, abych nemusela platit "clo", bohužel se mi to nepoštěstilo. Když byla nízká cena panenky, tak bylo příšerné poštovné a nebo vůbec do Čech prodejce nezasílal. Pomyslela jsem si, že když nemohu mít Winter Fantasy, tak bych si mohla pořídit podobnou panenku a prostě si ji upravit, ale nakonec jsem i od tohoto nápadu upustila a smířila se, že Winter Fantasy za rozumnou cenu nezískám a tak jsem se s ní rozloučila.
Ale i tak jsem brouzdala po ebayi a říkala si, že třeba něco objevím a objevila...