Lilac

7. března 2013 v 8:00 | jitacopi |  Lilac

Poppy Parker - Lilac Frost - 2012
Summer 2012 W Club Exclusive
Integrity Toys Inc.
LE ?
Tentokrát bych vám ráda představila můj druhý, panenkovský vánočních dárek.
Zavedla jsem doma novou vánoční tradici. Vymyslela jsem, že vždy nechám jeden, případně dva dárky a připravím je až na ráno 25.12. Ač se může zdát, že jsem to okopírovala ze západu, není to až tak pravda. Mám k tomu své důvody. Zaprvé, u nás jsou na Štedrý večer všechny babičky a dědové a strejda a teta, takže se sejde ohromná spousta lidí a darů, které pak rozbalujeme celý večer a pořádně ani nevíme, co jsme dostali. Za druhé to má výhodu v tom, že se můžeme těšit na ráno, že pod stromkem ještě něco najdeme. A za třetí si můžeme dát dárky, které jsou více soukromé a nechceme aby je zbytek příbuzenstva viděl. :-D V případě dětí to jsou další hračky a v mém případě to je další panenka. Jistě víte kam mířím, ano, ráno jsem "našla" pod stromečkem právě tuto panenku...
Možná bych o ní mohla napsat pár informací. Jedná se o exkluzivní panenku Poppy Parker pro členy Wclubu, na kterou má každý člen nárok. Podle toho, kolik členů si panenku objedná a zaplatí zálohu, tolik se jich vyrobí.
Opět jsem nevymýšlela žádné speciální jméno a použila jsem začátek z jejího názvu - Lilac.

Tady je oficiální komentář k panence od IT.

There is a brisk chill this early morning in New York City. Miss Poppy Parker is on Fifth Avenue on her way to not just any Go-See. She will be seen by a room full of casting agents, ad executives, art directors and event coordinators who will decide if she will be selected from the hundreds of other models. She hopes those extra acting classes she has been taking on the weekends pay off and put her on top. If chosen, she'll be a spokes-model of International proportion!

Miss Parker spent a week shopping for just the right look for this day. Poppy's lovely green eyes and painted lashes are accentuated by lovely lilac and beige eye shadow. Her lips are a soft coral. She styled her lovely golden blond hair into a side parted flip. It is a chic, yet young look. The same could be said for her ensemble. Her suit is in pale lilac brocade with a warm white fur trim collar. It is topped off with a frosted raspberry flocked hat. She accessorized her look with white gloves, white heels and her favorite "leather" handbag. A lavender diamond bracelet and earrings complete this look of success. "Lilac Frost" Poppy Parker uses the "Japan" skin tone. Wish her luck!
Panenka má jako první Poppy Parker světlou pleť - "Japan" skin tone. Většina Poppynek má barvu "caucasian".


Panenka má podle mě moc pěkné oblečení. Je takové zimní, především barvou a kožíškem na límci.


Tady se můžete podívat na kompletní oblečení, včetně kabelky. Teda, kompletní úplně není, chybí klobouk, který je opět trochu úlet.
Na promu panenka neměla pravé řasy a také se kvůli tomu dost lidí zlobilo, že jí je daly. Přiznám se, že jsem z nich také nebyla zrovna nadšená, ale ohnula jsem je hodně nahoru a z profilu jsou skvělé.
Naušničky jsou zbarvené do fialova.


Opět fotka u stromku a tentokrát i s podivným kloboukem. Panenka měla ve výbavě i náramek. Tak, jak nesnáším náhrdelníky, miluju náramky.


Lilac si sundala sáčko. Pod ním má bílé tílko.


Z účesu jsem nebyla nijak odvázaná, takže jsem jí ho poměrně brzy rozpustila. Když ale koukám na tyto fotky, trochu toho začínám litovat.


Lilac je taková jemná kráska, připomíná mi baletku.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ľubo ľubo | 7. března 2013 v 9:01

Jitka, Ty nás tieto dni riadne zaplavuješ novými článkami. :-D  :-D Je to fakt zaujímavá bábika, prirovnal by som ju k Silkstone od Mattela. Ale to oblečenie nemá chybu.:)

2 nauriel nauriel | 7. března 2013 v 9:27

Líbí se mi, jak je jemně laděná do mé oblíbené barvy :-) Jinak k ní mám takový rozporuplný vztah. Někdy mi připadá hodně "barevná", jindy mi připadá naprosto nádherná a dokonalá. Asi bych si to měla ujasnit :-D
Každopádně krásná určitě je, oblečení taky a hlavně jsi jí udělala skvělé fotky :-)

3 Hanneton Hanneton | 7. března 2013 v 10:22

Tato Poppy se povedla, je taková milá  a oblečení vypadá také dobře.

4 jitacopi jitacopi | Web | 7. března 2013 v 16:19

[1]: Jojo, mé poslední tři měsíce tady na blogu byly ostudně prázdné. Konečně se vypořádávám s resty, které tady mám.
Ještě mi chybí představit poslední dva kousky a pak můžu povkládat všechny modely, co jsem vytvořila.

[2]: To je fakt, že jsi ohledně této panenky dost rozpolcená. :-D Každopádně děkuji a jsem ráda, že se Ti mé fotky líbí. :-)

[3]: Díky. Trochu jsem se bála, zda si ji oblíbím, ale  po rozpuštění vlasů a po pár fotících epizodek jsem ji zahrnula jako právoplatného a oblíbeného člena mé sbírky. :-)

5 ynac ynac | E-mail | Web | 7. března 2013 v 17:07

krásná panenka, pro mne má zajímavou tvář a skvělé oblečení (bez klobouku ;-) ) :-) sice bych si asi vybrala z těchto dvou posledních panenek Natalii, ale to dělají ty její tmavé vlasy :-D

6 Zmrzlinka Zmrzlinka | E-mail | Web | 7. března 2013 v 18:10

Koukám, že Poppynek máš docela skupinku :-)něžná, pěkná

7 Šavrda Šavrda | 7. března 2013 v 18:58

Jitu to je nových panenek! :-)
Jedna krásnější jak druhá! :-)
Já ti nevím, ale mě ten klobouk jako úlet nepřipadá. Naopak, hodně mi připomíná klobouky, které nosí šlechtičny - třeba anglická královna . . . ;-)
Určitě se mi na ní moc líbí. A proti účesu také nic nemá, k ní se náramně hodil. :-)
A ten náramek k těm náušnicím! No Jitu, jen tu sedím a dělám samé ACH ACH ACH ACH!!!!! :-)
Je krásná a já ti k ní moc moc gratuluji, to byl Ježíšek hodný. ;-)
A víš co? Mě se náhodou líbí ten zvyk, který chceš zavést ohledně dárků a 25.12. ;-)

8 madamerouge madamerouge | Web | 7. března 2013 v 19:48

Další krasavice, ty nám dáváš ;-)  :-D  :-D . Krásný vánoční zvyk, u nás to na vánoce probíhá obdobně, jen si "soukromé" dárky s manželem dáváme 23. ;-) Mimochodem, evidentně jsi byla loni móóóc hodná, gratuluji ;-)

9 Violet Violet | Web | 7. března 2013 v 21:42

Panenka je krásná a oblečení moc pěkné a povedené. ;-)

10 Terra Terra | 8. března 2013 v 9:03

Tedaaa, ta je nádherná! Z těch posledních, co jsi představila, mě tato oslovila nejvíc. Nádherná tvář, moc se mi líbí účes. Oblečení je nesmírně elegantní vč.doplňků a líbí se mi i ten klobouček. Jsem na ně ujetá, pořád doufám, že se tahle móda jednou vrátí. :-) Překrásný dárek, tahle panenka!!! :-)

11 Elea Elea | 8. března 2013 v 14:33

Moc krásná a to oblečení je překrásné , moc jsem se pokochala ;-) moc krásné fotky, u všech holek ;-)

12 jitacopi jitacopi | Web | 8. března 2013 v 17:19

[5]: Toto je panenka Poppy Parker, která je u nás už šestou zástupkyní. Ona patří do šedesátých let, zato Natalia je žena současnosti. :-) Takže se nedivím, že Natálka Tě zaujala více. :-D Děkuji.

[6]: Jojo, mám to už pořádný Poppynkovský babinec. :-D A to letos nejméně ještě jedna přibude. :-D

[7]: Ahoj Šárko, zdá se, že mám najednou plno nových panenek, ale je to tak, že to jsou panenky, které jsou u nás třeba i půl roku. Jen se mi nedařilo udělat jim tady na blogu články, tak konečně hasím resty. :-)
Moc děkuji za krásný koment. Jsem ráda, že se Ti panenka líbí. :-)

[8]: Už poslední dvě představení a pak vás začnu bombardovat mojí tvorbou. :-D
Jojo, vloni jsem byla sakra hodná, :-D Když se to tak vezme, tak tento zvyk jsem vloni aplikovala už potřetí a je humorné, že se dárky navyšují. :-D Nakonec to bude fifty fifty se Štědrým dnem. :-?  :-D

13 jitacopi jitacopi | Web | 8. března 2013 v 17:31

[9]: Moc díky. :-)

[10]: Moc děkuji. Účes jsem jí už rozpustila, někdy si říkám, že to je skoro škoda. Ale zase dokud si panenku trochu neupravím, tak k ní nemám ten správný vztah. :-? Klobouky mám také ráda, ale tyhle jsou pro mě trochu nepoužitelné. Jinak tuto módu mám také moc ráda. :-) Móda se neustále vrací, tak třeba jednou se dočkáme. :-)

[11]: Ahojky Ninuš, moc díky. :-)

14 Silkmilk Silkmilk | Web | 8. března 2013 v 18:23

Další úžasná kráska O_O. Líbí se mi její stíny a celkové ladění do fialova. Jen bych vybrala trochu jinou rtěnku :-?. Účes měla hezký, ale pro další použití jednotvárný, tak si udělala dobře, žes ho rozpustila :-)

15 Nenca Nenca | 8. března 2013 v 21:48

Poppynka je pekná, aj keď ja by som k takej bledej pleti dala jemnejšie líčenie, jemnejšie farby. Zaujímavé, to ako sa volajú farby tela, už som sa s tým stretla a nevedela som čo to označuje :)

16 Mary Mary | Web | 9. března 2013 v 1:00

Je krásna. Opäť iná Poppy, je ťažké si vybrať, dobre, že máš veľa odlišných zástupkýň tejto tváre. :-) Jej celý outfit je krásny a elegantný. Ako píše Šárka, hodí sa do anglickej šľachty a s klobúkom na konské dostihy. :-D
Len fialové ladenie oblečenia mi nesedí s farbou jej pier :-?
Ja som si ako dieťa rozbaľovala vian. darčeky vždy na Štedrý deň ráno. Tento zvyk zaviedla moja mama, pretože jej teta, ktorá k nám vždy na Štedrý večer chodila, väčšinou hundrala a nadávala na počet darčekov a ich ceny, tak tento problém radšej vyriešila aby bol celý Štedrý večer pokojný. A mala to aj  výhodu, ja som bola šťastná ako blcha:-)

17 Alice Alice | 10. března 2013 v 12:38

Tato Poppy je moc krásná, líbí se mi její obleček a výrazné líčení rtů. Dokonce jsem měla možnost ji koupit, ale už mi na ni nezbylo.. :-? Potom jsem litovala, že jsem to přece jen nějak nevymyslela...tak se na ni budu chodit dívat k tobě ;-)

18 Jadvinka Jadvinka | 11. března 2013 v 19:20

Jitunko je vidět,že Ježíšek byl u vás více než štědrý takhle je naprosto nádherná,obličej i ty promelírované vlasy -krása ;-)

19 Minamino Shana Minamino Shana | Web | 12. března 2013 v 20:20

Je překrásná a elegantní :3

20 tinka tinka | 14. března 2013 v 19:01

asi som staromodna klobúk sa mi páči účes a make up nie 8-O

21 Mária Mária | 14. března 2013 v 20:43

Waw, to je ale kus O_O Naprosto dokonalá bábika. Zvlášť ocňujem pohľad do predu. Aj obleček je prekrásny, až na ten klobúčik, ten je fakt divný. Ale to je len maličkosť na ktorej vôbec nezáleží. Zbierka Tvojich Poppyn sa Ti rozrástla ďalší skvosť. :-)  :-)

22 anawib anawib | E-mail | Web | 17. března 2013 v 18:42

krásná a elegantní, takhle si nějak představuju My Lady :-) ze Tří mušketýrů

23 adeláč adeláč | 20. března 2013 v 18:41

Je strašně krásná, závist :D

24 Eďa Eďa | Web | 4. dubna 2013 v 19:10

Tak těch záběrů na obličej, když má k tomu jen to bílé tílko, toho se nedá nabažit. Nádherná.

25 lesminkajaninka lesminkajaninka | 22. února 2014 v 21:16

Zajímavá,hodně barevná panenka.Výrazná a zároveň něžná ;-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama