Květen 2015

Evženie v mikině

12. května 2015 v 14:30 | jitacopi |  Integrity reportáže
Od ledna jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych chtěla vyfotit všechny Evženky pospolu. Což by asi nebyl takový problém, i přes to, že focení skupinovek vyloženě nesnáším. Otázka spíše byla, co budou mít holky na sobě. Měla jsem představu, že by měly mít něco nového a něco, co by je všechny spojovalo. Celou zimu se mi v hlavě honily různé nápady, ale nikdy to nebylo to ONO. Až na konci března to přišlo jako blesk z čistého nebe a já jsem věděla, co přesně budu šít - mikinová saka. Je to taková ležérní záležitost k riflím, ale tím, že to je sako, tak je současně elegantní. Hned jsem věděla, že mají být převážně šedá, ale pár i barevných.
Roztříhala jsem manželovi jedno nepravé triko od Nike a dvě trička po Adriance. Během dubna jsem se věnovala šití a pak kompletování a nakonec focení a upravování. Focení společných fotek bylo strašné, ale na druhou stranu jsem si to všechno hrozně užívala a výsledek bych vám moc ráda nyní ukázala...


Eugenia

1. května 2015 v 15:30 | jitacopi |  Eugenia
Going Public
Eugenia Perrin Frost
W Club upgrade Doll 2008
Integrity Toys Inc.
LE 1330 ks


Dnes bych vám s ohromnou radostí ráda představila svůj poslední panenkovský vánoční dárek, který je současně mým nejvzácnějším a nejvýznamnějším.
Ten, kdo mě zná už nějaký ten pátek, tak ví, že mojí vysněnou panenkou vždy byla Eugenia Going Public. Abych dala důkaz, že nekecám, tak už v roce 2012 se v článku s Trišou k tomu hlásím a o rok dřív se o tom zmiňuji v komentech u Vlaďky. Tato Eugenia byla asi první feškou, kterou jsem zaznamenala a líbí se mi už hrozně dlouho.
Několikrát jsem se o ni pokoušela v různých aukcích, ale protože se mi zdálo 4,5 tisíce moc peněz, panenku jsem nikdy nezískala. Bohužel její cena je čím dál vyšší a tak jsem se jednou rozhodla, že nebudu čekat, až se bude prodávat za 15 tisíc a poprosím Ježíška, zda by mi ji nepřinesl....