Únor 2016

Madeleine

26. února 2016 v 16:02 | jitacopi |  Madeleine
Rare Appearance
Dania Zarr Dressed Doll
2014 FR W Club Exclusive
Integrity Toys Inc.
LE 950 ks

Nebyla to věčnost a jsem tu zpět. Řekla jsem si, že prostě musím blog trochu oživit a povkládat všechny ty resty, ať se můžeme věnovat tomu, co je aktuální a nevracíme se pořád někam do minulosti.

Dnes bych vám ráda představila krásnou Daniu, která přišla už někdy v červnu, ale do srpna čekala schovaná na mé narozeniny a pak chudák ještě čekala do září, než jsem ji vyndala z krabičky a nafotila...

Tatu a sníh

24. února 2016 v 8:30 | jitacopi |  Tatu
Než začnu představovat přírůstky z loňského roku, ráda bych ještě teď v zimě vložila pár zimních článků. Letošní zima je taková podivná, i když ta loňská a předloňská nebyla lepší. Vypadá to, že se budeme muset smířit s tím, že zasněžené a chladné zimy jsou minulostí, bohužel i na horách. Ale proč to tady zmiňuji. Totiž, focení panenky v zimě na sněhu je vlastně takový malý adrenalin. Ten spočívá převážně ve strachu, zda sníh, který jeden den napadl, ještě druhý den vydrží a hlavně, zda ten sníh vydrží do víkendu, kdy máme jedinou možnost panenku nafotit.

Já jsem to zvládla letos dvakrát. Jednou se mi podařilo nafotit Tatu a jednou Eli, ale ta někdy příště ...


Přírůstky v roce 2015

20. února 2016 v 20:04 | jitacopi |  Přírůstky
Podle velmi malého počtu článků na mém blogu v roce 2015 by se mohlo zdát, že se panenkám už téměř nevěnuji. Samozřejmě, že to tak není. Stále se snažím něco tvořit, fotit a sem tam nějakou novou panenku pořídím. Problém je ale v čase. Jednoduše se ho nedostává. Dost mě to štve a mrzí, že více nepublikuji, ale nemám kdy a večery strávené u počítače jsou minulostí.

Takže s mírným zpožděním přicházím s přehledem nových přírůstků v roce 2015.Samotnou mě dost překvapilo, že mám takový skluz a že jsem vloni zvládla představit jen dva nové přírůstky. Raději nebudu nic slibovat, ale snad se mi podaří všechny nové panenky vložit na blog co nejdříve. I když něco mi říká, že to jen tak jednoduché nebude.

Z koláže je patrné, že Poppynky rozšířily řady rovnou o tři kočky, konečně mám zrzavou Poppynku. Vloni přibyly dvě nové Evženky a dvě nové tváře - Kesenia a Giselle. Z Giselle mám opravdu velkou radost a beru ji jako takovou Mini Me.

Tak uvidíme, co nového na nás čeká letos.