Barbie příběhy

Strojení stromečku - část druhá

27. prosince 2010 v 20:09 | jitacopi

 A je tady pokračování strojení stromečku u Kristýnky a Rosalie. Myslela jsem, že zvládnu toto pokračování ještě před vánocemi, ale bohužel jsem to nezvládla. Snad nebude nikomu vadit, že vkládám pokračování až po.

 Předchozí díl je zde.

Strojení stromečku - část první

21. prosince 2010 v 23:50 | jitacopi
Už se na mně začíná projevovat vyloženě vánoční nálada. Na flickru se už ve velkém objevují fotky panenek a vánočních stromků. Tak jsem si i já pomyslela, že by i naše panenky uvítaly nějaký ten vánoční stromeček. O víkendu jsem byla ve městě a zašla jsem do jednoho zahradnictví, kde nyní místo kytiček prodávají vánoční ozdoby a dekorace. No a objevila jsem tam perfektní umělý stromeček (normálně asi slouží jako dekorace na stůl). Vejde se nám do domečku pro panenky, což je skvělý.

Nejprve jsem chtěla udělat jen pár foteček u stromku, jak ho panenky zdobí. Nakonec jsem se tak rozšoupla, že z toho je příběh.
Bohužel, v domečku je strašně málo světla, tak všechny fotky musely být foceny s bleskem. Ze začátku mi pomáhaly děti, dost mi škodily, naštěstí je to po chvíli přestalo bavit a vydaly se po svém.

Ryan-Philipe a Lara

8. prosince 2010 v 10:11 | jitacopi
V předchozím článku jsem slíbila, že se Ryan-Philipe ukáže s nějakou kočkou. Protože jsme ho pořizovaly zhruba ve stejnou dobu jako Laru, tak se Ti dva sešli venku na společném focení. Fotek je jen pár a všechny skoro stejné, tak jsem k nim vymyslela malinkatý komentář.
Ryan-Philipe a Lara
 
 

Reklama