Elena

Elena v kožichu

24. ledna 2017 v 18:32 | jitacopi
Vítám všechny návštěvníky mého blogu v novém roce. Já vím, je to se mnou strašné a lepší to do budoucna zřejmě ani nebude.
Takže to nebudeme dál rozpitvávat a vrhneme se na to důležitější a to jsou fotky krásné Eleny ve sněhu.
Protože jsme se letos konečně dočkali zimy jak se patří a též si to náležitě užíváme, bylo nezbytné to zdokumentovat s nějakou panenkou. Ani nevím, proč jsem vybrala zrovna Elenu. Možná proto, že jsem chtěla konečně představit čepičku a šálku, kterou jsme dostali od Blanky už k předloňským Vánocům a právě Eleně tak sluší ....Eley listopadové téma - Elena při svíčce

24. listopadu 2013 v 13:56 | jitacopi
Nestává se moc často, že bych i tady představovala fotky, které jsem dělala do Eley měsíčního tématického focení, ale tentokrát udělám výjimku. Už prakticky od otevření tématu jsem měla v hlavě hrubou představu toho, co bych ráda nafotila. Abych nezapomněla na to nejdůležitější, pro listopadové téma nám Nina vymyslela - večery při svíčce...


Vzpomínka na srpnový výlet s Elenou - 4. část - Kozlov

27. dubna 2013 v 6:00 | jitacopi
Posledním dílem jsme přes pole, louky a les došli do místa, kterému se říká Kozlov. Je to zřícenina hradu Kozlov, ale teď to jsou už jen jeskyně a hrad to nepřipomíná ani při dobré fantazii.
Kdo by měl zájem o více informací a fotek o zřícenině, tady je odkaz.

Vzpomínka na srpnový výlet s Elenou - 3. část - les

20. dubna 2013 v 6:00 | jitacopi
Přicházím s třetím dílem - předposledním, z našeho výletu po našem okolí. Přes pole a louky jsme došli do lesa.


Vzpomínka na srpnový výlet s Elenou - 1. část - pole

6. dubna 2013 v 13:10 | jitacopi
Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí. V počítači mám stále fotky z léta, které se mi nepodařily ještě zveřejnit a protože jaro zatím spí a já ani nemám chuť fotit něco nového, mám čas povkládat všechny ty loňské, nezveřejněné fotečky.
Krátce, co k nám vloni v létě přicestovala Elena, šli jsme celá rodina na výlet po našem okolí v Českém ráji a protože jsme šli přes pole, louky a lesy. Rozhodla jsem se připravit fotky do několika částí.
Fotečky v tomto článku jsou převážně z pole, které bylo čerstvě posečené. Jak si můžete všimnout, na těchto fotkách má Elena ještě své původní oči, které jsem jí po tomto výletu přemalovala.

Elena v novém kabátu

5. února 2013 v 17:09 | jitacopi
Moc se omlouvám, že jsem tak strašně dlouho nic nevložila, ale poslední dobou jsem byla velmi zaneprázdněná. A stále blog nefunguje tak, jak jsme byli zvyklí - škoda. Nicméně, čas se nezastavil a ani má vášeň pro panenky a tvoření na ně.
Nedávno jsem zahlédla na Flickru úžasné fotky panenek v ještě lepších kabátech. No a to bych nebyla já, aby mě to nenakoplo a já se o zimní kabát nepokusila. V Prioru jsem objevila dva zbytky látek přesně pro mé tvoření no a toto je výsledek ....


Elena a její vlny I.

1. listopadu 2012 v 20:23 | jitacopi
Dnes bych vám hrozně ráda ukázala fotečky převlečené Eleny, ale stále v její původní podobě, tedy s culíkem. Když jsem dělala Eleniny první fotečky, v průběhu focení vlásky povolily a krásně se rozdělily a vlastně zvlnily. Nedalo mi to a protože jsem plánovala účes rozpustit, udělala jsem si na památku hodně fotek ještě v její původní podobě...

Elena

9. srpna 2012 v 18:47 | jitacopi
Poppy Parker - The Happening - 2012
Integrity Toys Inc.
LE 600 ks

Včera jsem měla neuvěřitelný den, teda, neuvěřitelný narozeninový den. Dopoledne jsme si udělali s mamkou a Vildou výlet do Liberce do nákupního centra a tam jsme slavili mé narozeniny nákupem zlevněného oblečení. Byly jsme s mamkou velmi úspěšné a poměrně citelně to zaznamenaly naše účty. :-D
Odpoledne jsme pak s Vildou dojeli pro Adri, která tento týden chodí do příměstského tábora. Poměrně vyčerpaná, ale spokojená, jsem si sedla ke kávě a děti mi najednou přinesly balíček. Prý jim ho dala sousedka. Hned jsem běžela za sousedkou, abych zjistila, kde se u ní vzal. Dopoledne, kdy jsme chodili po nákupním centru, se tady stavil chlapík z některé doručovací společnosti a přivezl mi balíček. Tím, že jsem nebyla doma, nechal ho u sousedky. Díky bohu.
Samozřejmě, že se jednalo o panenku, ale koho by napadlo, že tak brzy přicestuje. Platila jsem ji v pondělí tento týden, zřejmě ji okamžitě poslali a už ve středu dopoledne byla tady. Neuvěřitelné. Pro upřesnění, že jsem v takovém údivu je, že panenka cestovala z Německa.

Toto je moje narozeninová kráska: 
 

Reklama
Reklama