Popy

Popy a její černý svetřík

19. března 2012 v 13:23 | jitacopi
Je mi jasné, že fotky se sněhem jsou už trochu mimo mísu, ale měla jsem je připravené, tak je vkládám jako vzpomínku na zimu...


Podzim s Popy

15. října 2011 v 10:12 | jitacopi
Tak si představte, že tyto fotečky jsou přesně rok staré. Udělala jsem je vloni těsně před tím, než jsem se pustila do umytí Popyniných vln...


Kelly a Popy

2. dubna 2011 v 10:00 | jitacopi
Nejdříve jsem si myslela, že udělám pouze jeden článek s Kelly a v něm se měla objevit její sestřička - dvojče Popy. Když jsem článek o Kelly připravovala, zjistila jsem, že se mi to tak nehodí a rozhodla jsem se rozhodit fotečky do dvou. Díky tomu vznikl tento článek s oběma sestřičkami.

Popy také vyrazila ven do sněhu

20. února 2011 v 20:27 | jitacopi
Tentokrát se do zimní přírody - no dobře, naší zahrady, vydala Popy v novém oblečku. Jak je patrné, tak ani já jsem neodolala módě od My Scene panenek. Hrozně se mi líbil kabátek a když jsem ho objevila s tílkem a kalhotami, tak jsem prostě neodolala. Tento obleček nedávno předvedly panenky u Vandy a předtím též panenky u Irči.

Popy

Jak Popy přišla o své vlny

26. ledna 2011 v 11:12 | jitacopi
Konečně se dostávám k tomu, abych vám ukázala, jak přišla Popy o své vlny a jak se z ní stala dáma. Toto je poslední fotka Popy v jejím původním účesu.
Popy

Popy naposledy ve svém účesu

24. ledna 2011 v 13:51 | jitacopi
Už je to tak, rozdělala jsem Popy její původní speciální účes. Všechno jsem nafotila a tak jako pokaždé, fotek bylo tolik, že jsem se rozhodla udělat z toho dva články. V tomto článku se naposledy předvede ve svém původním účesu. Nedávno jsem i já nakupovala u pana Jiřího a mimo jiných věciček, jsem koupila panenkám tyto šatičky. Předvedla je už Irenka na svých panenkách. Šatičky mi přijdou dost dlouhé a tak Popy, na jejím vyšším pivotal tělíčku, sedí výborně.
Popy

Popy v nových kalhotech

16. prosince 2010 v 21:49 | jitacopi
Nedávno se mi dostal do ruky bílý satén. Chvíli jsem přemýšlela, co bych z něj mohla ušít a pak mě hrozně zaujaly kalhoty Drew v článku u Vandy. Vzala jsem je jako volnou inspiraci pro ušití mých nových kalhot.
Popy

Popy

29. listopadu 2010 v 15:25 | jitacopi
Pop Life Redhead Barbie 2009
tvář Steffie, Gold Label / max. 6800 ks
Ráda bych vám představila naši Popy. Jedná se o sběratelskou panenku, vyrobenou v roce 2009 ve speciální edici nazvané "Pop Life" k 50. výročí vzniku panenky Barbie. V této edici vyšla i blondýnka a černoška (AA  African-American). Panenky jsou oděné do černobílých oblečků s geometrickými vzory, které byly typické právě pro 60. léta.
Popy
 
 

Reklama