Přírůstky

Přírůstky v roce 2015

20. února 2016 v 20:04 | jitacopi
Podle velmi malého počtu článků na mém blogu v roce 2015 by se mohlo zdát, že se panenkám už téměř nevěnuji. Samozřejmě, že to tak není. Stále se snažím něco tvořit, fotit a sem tam nějakou novou panenku pořídím. Problém je ale v čase. Jednoduše se ho nedostává. Dost mě to štve a mrzí, že více nepublikuji, ale nemám kdy a večery strávené u počítače jsou minulostí.

Takže s mírným zpožděním přicházím s přehledem nových přírůstků v roce 2015.Samotnou mě dost překvapilo, že mám takový skluz a že jsem vloni zvládla představit jen dva nové přírůstky. Raději nebudu nic slibovat, ale snad se mi podaří všechny nové panenky vložit na blog co nejdříve. I když něco mi říká, že to jen tak jednoduché nebude.

Z koláže je patrné, že Poppynky rozšířily řady rovnou o tři kočky, konečně mám zrzavou Poppynku. Vloni přibyly dvě nové Evženky a dvě nové tváře - Kesenia a Giselle. Z Giselle mám opravdu velkou radost a beru ji jako takovou Mini Me.

Tak uvidíme, co nového na nás čeká letos.

Přírůstky v roce 2014

1. ledna 2015 v 18:42 | jitacopi
Tak jako každý rok, i v roce 2014 jsem zazdila výročí blogu. Ale jak jsem vloni předeslala, budu to dělat malinko jinak. Přicházím s mojí novou rubrikou - přírůstky za uplynulý rok...
Vloni, na začátku roku, jsem nepočítala s tím, že by se moje IT rodinka nějak zásadně rozrostla, ale teď mohu říct, že jsem se pěkně spletla. Dostaly se ke mně panenky, po kterých jsem dlouho toužila, jako třeba Connie a nebo moje dlouholetá, vysněná Eugenia Going Public. Počítala jsem to a líbí se mi už přes pět let a podle mě to je nejkrásnější feška všech dob.

Při pohledu na moji koláž Nových panenek je zřejmé, že můj zájem se zaměřil převážně na Evženky. Ano, je to moje nejoblíbenějí tvář a přestala jsem se tomu bránit a začala rozšiřovat jejich počet v mé sbírce. I přesto se ke mně dostalo i plno nových tváří - Adele, Agnes, Ayumi nebo Dominique.

Pro příští rok, tedy už tento rok, jsem si předsevzala, že už opravdu tolik nakupovat nebudu, ale budu se snažit častěji publikovat a snad se mi podaří ubytovat tváře, které ještě nemám a snad i nějakou další Evženku. :-D


Přírůstky v roce 2013

1. ledna 2014 v 21:07 | jitacopi
Protože pravidelně zapomínám na výročí blogu, rozhodla jsem se, že to budu dělat jinak.
V nejlepším případě k 1.1. udělám rekapitulaci, které krásky, případně krasavci, mi přibyli ve sbírce za uplynulý rok.
No a takto to vypadá:
Všeho všudy v průběhu celého roku mi přibylo deset kousků. Tak nevím, jestli to je hodně nebo málo, asi tak akorát.
Příští rok už takové přírůstky nečekám. Chtěla bych obohatit sbírku o další tváře, které ještě nemám. I když už teď vím, že se můžu těšit kolem dubna na další Evžu. :-)
 
 

Reklama