Spring

Spring v zeleném svetříku od Blanky

17. února 2015 v 15:00 | jitacopi
Tak se zdá, že mé předsevzetí, že se budu více věnovat blogu, vzalo rychle za své. Ač se to zprvu nezdálo, tak leden byl stejně našlapaný jako prosinec. Pořádali jsme dodatečnou narozeninovou párty pro Adrianku, pak jsme slavili babiččiny narozeniny. Do tohoho jsme sháněli výbavu na lyžování. Tento rok jsme o jarních prázdninách vyjeli celá rodina do francouzských Alp (vzala jsem i panenku). Po nocích jsem pletla čepice. Měla jsem toho vážně nad hlavu, takže panenky šly stranou.
No a protože to vypadá, že se vracíme do starých, zaběhnutých kolejí, přicházím s prvním únorovým článkem...

Rozcuchaná Spring

6. března 2014 v 18:46 | jitacopi
Dnes mám pro vás fotky z loňského června. Pamatuji si, že foukal vítr a já jsem ho chtěla využít pro dynamické focení...

Spring

5. března 2013 v 16:41 | jitacopi
Spring
Seasonal Essential Dressed Doll

IT Direct Exclusive
Limited Edition of 250 Dolls Worldwide
Přicházím s další panenkou, kterou mám doma už opravdu hodně, hodně dlouho. Když se to tak vezme, tak vlastně už téměř rok. O jejím zařazení jsem se rozepisovala tady, takže už se více rozepisovat nebudu. - Jojo, jsem líná.
No dobře, tak přeci jen něco málo o panence povím. Panenka patří do kolekce Seasonal Essential a tato, jak už je z názvu zřejmé, je zástupkyní jara.
O možnost koupi panenky se losovalo a já jsem byla vylosována, takže jsem si ji mohla koupit. Panenku jsem měla až vlastně do zimy v krabičce a dostala jsem ji na Mikuláše k svátku. Jednu chvíli jsem uvažovala o tom, že bych ji prodala, ale protože o ni nebyl zájem, tak jsem ji stáhla a čekala na vhodnou příležitost....


 
 

Reklama
Reklama