Tatu

Tatu a sníh

24. února 2016 v 8:30 | jitacopi
Než začnu představovat přírůstky z loňského roku, ráda bych ještě teď v zimě vložila pár zimních článků. Letošní zima je taková podivná, i když ta loňská a předloňská nebyla lepší. Vypadá to, že se budeme muset smířit s tím, že zasněžené a chladné zimy jsou minulostí, bohužel i na horách. Ale proč to tady zmiňuji. Totiž, focení panenky v zimě na sněhu je vlastně takový malý adrenalin. Ten spočívá převážně ve strachu, zda sníh, který jeden den napadl, ještě druhý den vydrží a hlavně, zda ten sníh vydrží do víkendu, kdy máme jedinou možnost panenku nafotit.

Já jsem to zvládla letos dvakrát. Jednou se mi podařilo nafotit Tatu a jednou Eli, ale ta někdy příště ...

Tatu jde na ples?

21. ledna 2014 v 21:05 | jitacopi
Všechny nové panenky jsem vám už představila, tak opět přicházím s nějakou svojí tvorbou...


Tatu v sukni a špercích od Nauriel

7. září 2013 v 11:46 | jitacopi
Dnes vám přišla Tatu ukázat sukýnku a šperky, které jsme dostaly od Léni.
Sukýnku jste měli možnost vidět už v předešlém článku jak u , tak u Lenky. Ale tentokrát jsem ji doplnila vhodnějším vrškem...


Tatu - pokračování

25. července 2013 v 14:49 | jitacopi
Přicházím s další várkou fotek krásné Poppynky Tatu. Tentokrát budou více zaměřené na obličej a mé oblíbené hraní si s vlasy...


Tatu

21. července 2013 v 15:46 | jitacopi
Poppy Parker - To The Fair! - 2013
2013 W Club Exlusive Upgrade
Integrity Toys Inc.
LE ?

Ráda bych vám představila moji novou panenku, kterou není nikdo jiný, než opět Poppy Parker. Vybrala jsem si tuto panenku jako jednu z možností registrace do W Clubu. Je to tak, že při registraci má každý člověk na výběr. Buď zaplatí jen registraci nebo si připlatí a dostane k tomu panenku. Panenkám říkají Exclusive Upgrade a letos bylo na výběr mezi touto Poppy Parker nebo Kyori Sató. I když se mi Kyori docela líbila, zdálo se mi, že trochu šilhá. No a protože mám slabost pro modrooké blondýnky, neodolala jsem.

Panenka mi přišla v době, kdy se mi to moc finančně nehodilo. Než k nám přišla, byla jsem na 90% rozhodnutá, že ji nebudu ani vybalovat a pošlu ji dál, ale pak jsem viděla její reálné fotky na flickru a začala jsem váhat. Když přišla, nafotila jsem ji v krabičce a dala na MMB. Ale nenechala jsem ji tam ani den a stáhla ji. Prostě jsem to nemohla udělat. Je tak krásná, že jsem ji prostě dál poslat nemohla. 
 

Reklama
Reklama