Tonner - modely

Taylor v tričku od Irči

1. října 2011 v 20:52 | jitacopi
Ještě jsem vám nepředstavila všechny oblečky, které nám Irča přivezla, když u nás byla s holčičkami v létě na návštěvě. Tentokrát bych vám ráda představila tričko, které jsem oblékla Taylor. Abych mohla představit tričko, ušila jsem k němu kalhoty, teda spíše tříčtvrťáky...

Taylor v kostýmku

27. září 2011 v 20:08 | jitacopi
Ráda bych vám představila model, který jsem šila podle Irči střihu. I když jsem vše v průběhu neustále zkoušela, stejně sáčko Taylor úplně nesedí. Střih je dělaný na klasické Tyler tělíčko.

Cami - Taylor v "duhovkách"

20. května 2011 v 13:51 | jitacopi
Už strašně dlouho jsem si říkala, že bych měla ušít Tonnerkám něco nového na sebe. Samotné říkání mi šlo hooodně dlouho, ale stále jsem neměla tu správnou chuť a náladu do jakéhokoliv tvoření. Až fotečky Lady a její Cami v nových šatičkách mě nakoply natolik, že jsem se začala shánět po látce...

Cami Taylor v novém modýlku

21. října 2010 v 6:00 | jitacopi
Když jsem vracela panenky zpět do jejich vitrínky z jejich focení, vzpomněla jsem si, že jsem kdysi šila Taylor topík bez rukávů, ale ještě jsem jí ho nikdy nezkusila. Rozhodla jsem se, že jí ho dám, ať je ve vitrínce zase v něčem novém. Nechtěla jsem ho fotit, protože jsem k němu neměla vhodný spodek. Jediné, co jsem měla, byly ještě jedny tygrované elasťáky. No a protože to nevypadalo tak špatně, vrátila jsem se ven a ještě narychlo udělala pár foteček.

Taylor

Jane a její nové šatičky

20. října 2010 v 6:00 | jitacopi
Také Jane dostala nové šatičky. Už se moc nehodí do tohoto podzimního času, ale když už jsem je jednou ušila a měla jsem je chuť vyfotit, tak vám je též představím.
Jane

Cami Taylor v mini šatičkách

19. října 2010 v 6:00 | jitacopi
Další můj výtvor pro Tonnerky dostala Taylor. Jsou to mini šatičky, které jsou ze stejného materiálu jako Raveniny elasťáky.
Taylor

Raven v novém ohozu

18. října 2010 v 6:00 | jitacopi
Už je to asi měsíc, kdy jsem se donutila ušít něco holkám od Tonnerů. No žádná sláva to není, ale něco lepší než nic. Můj největší problém je, že nemám pořádné střihy, podle kterých bych mohla šít a které bych si mohla upravovat. Měla jsem velké ambice, ale to co jsem vytvořila, no ... posuďte samy. O víkendu ještě svítilo sluníčko, tak jsem se donutila vytáhnout Tonnerky na zahradu a nafotit ty jejich tři oblečky. V tomto článku se vám jako první představí Raven.

Raven
 
 

Reklama