Tonner reportáže

Ledová královna Liliana

11. ledna 2012 v 11:52 | jitacopi
Tak i já přicházím se svojí Ledovou královnou. Ani jsem neplánovala šít něco speciálního, ale zápal s jakým se do tohoto tématu vrhly Irča s Lenkou a pak i další děvčata, mě přesvědčil, že bych měla také něco připravit. Ze začátku jsem váhala, zda udělat Ledovou královnu z nějaké malé panenky (12") nebo právě z Lili. Protože jsem se rozhodla šít šatičky, pomyslela jsem si, že když je ušiji na 12" panenku, užijí poté šatičky Adrianky panenky. Ale jak to u mě bývá, všechno je nakonec úplně jinak...

Jane v duhových šatičkách

24. září 2011 v 8:57 | jitacopi
Nedávno jsem šila na Tonnerky - chtěla jsem vyzkoušet Irči střihy a protože Jane používám jako šicí pannu, měla jsem ji vyndanou na stole. Když ji Adri uviděla, hned ji čapla a začala ji oblékat. Neměla moc těžké rozhodování, co jí dá, když máme jediné šatičky. Jaké ale bylo mé překvapení, když jsem zjistila, jak to Jane v těchto "duhovkách" sluší. Prostě mi to nedalo a udělala jsem jí pár foteček...

Raven v kostýmku od Irči

13. září 2011 v 14:14 | jitacopi
Po menší odmlce se dostávám k dalšímu kousku z dílny "Irča fashion". Tentokrát vám Raven předvede další ze sáček, které jsme dostaly. Sukně je naše.

Jane v jeansovém kostýmku od Irči

6. září 2011 v 13:03 | jitacopi
Už název napovídá, že holky od Tonnerů mají nové oblečení. Ke konci prázdnin nás přijely navštívit Irča s holčičkami a přivezly nám úžasné dárky v podobě oblečků. To, že Irča je hrozně šikovná, to už všichni víme, ale že dokáže ušít perfektně padnoucí oblečky na panenky, které ani nevlastní, nad tím jen zůstává rozum stát. Oblečků jsem dostala více a průběžně vám je budu představovat.
Tentokrát se do role modelky pustila Jane...

Děvče pro Damona

20. srpna 2011 v 22:40 | jitacopi
Přináším poslední článek o Damonovi a jeho dívkách, který je takovým shrnutím. Každá dívčina tu má dvě fotečky, aby jste si mohli připomenout, jak jí to s Damonem slušelo. I když první dvě panenky jsou poměrně jasné, ráda bych znala váš názor na druhé dvě. Sama si nejsem jistá, i když takovou hrubou představu mám.

Kdyby jste potřebovali více foteček, tyto fotky jsou též aktivními odkazy, které vás hodí na článek.

Damon a Taylor

19. srpna 2011 v 18:01 | jitacopi
Tak a nakonec to nejlepší. Nejspíš jste si všimli, že všechny fotečky jsou z jednoho místa. Včera bylo vážně vedro a nechtělo se mi běhat po zahradě, tak všechny fotky mají jedno pozadí.
Ještě jsem se nedokopala k ušití dalšího oblečení pro Tonnerky, tak je Taylor stále oblečená do těch jedněch šatiček.

Damon a Raven

19. srpna 2011 v 12:35 | jitacopi
Další potenciální partnerkou je Raven. Nevypadají spolu úplně špatně. Myslela jsem si, že to bude horší, nakonec jsem byla docela překvapená, jak jim to spolu slušelo, ale nemyslím si, že by z nich byl pár. Posuďte sami...

Damon a Jane

19. srpna 2011 v 10:46 | jitacopi
Včera bylo zase po dlouhé době krásné letní počasí, kdy jsme celý den mohli strávit u bazénu (bohužel už je pryč a opět prší). V jedné chvíli, kdy jsem se vyhřívala na sluníčku, vzpomněla jsem si, že jste mě žádaly, abych vám nafotila Damona i s ostatními Tonnerkami. Díky skvělým slunečním podmínkám jsem neváhala a pustila se do toho.

Myslela jsem si, že bych udělala jeden článek se všemi panenkami, ale měla jsem zase tolik fotek, že by byl článek moc velký, tak každá panenka bude mít svůj vlastní článek.

Damon a Liliana

16. srpna 2011 v 22:46 | jitacopi
V minulém článku jsem vám představila Damona a nyní tady mám "pár" foteček ještě jeho samotného, ale hlavně s Lilianou.

Cami - Taylor se probrala ze zimního spánku

24. března 2011 v 9:03 | jitacopi
Poslední dobou je opět sice mírně větrné, ale krásné slunečné počasí. Je jasné, že mi to nedalo a vylákalo mě to ven, udělat zase nějakou fotečku. Chvíli jsem přemýšlela, kterou panenku bych měla tentokrát vytáhnout a pak mě to napadlo. Už strašně dlouho jsem nefotila žádnou z holek Tonnerek a přitom Taylor má na sobě ve vitrínce jarní šatičky, které jí oproti Jane moc sluší.

Cami - Taylor

 
 

Reklama