Veronika

Dvojčátka

9. února 2012 v 12:08 | jitacopi
Slíbila jsem fotečky Veroniky s její sestřičkou - dvojčetem. Sestřička ještě nemá jméno a dostane ho asi až po převlasení, takže zatím to je jen sestřička. Fotky jsem dělala ve stejný den, kdy jsem fotila jen Verču. Když už jsem byla venku, tak jsem to vzala jedním vrzem. Vzpomínám si, že to ještě nebyly ty hrozné mrazy a na sluníčku bylo krásné teplíčko...

Veronika

2. února 2012 v 17:19 | jitacopi
Barbie Basics collection 002 - model 05, 2011
tvář Kayla/Lea
Už je únor a já se teprve dostávám k představení mé další panenky, kterou jsem dostala k vánocům od bráchy a mé skoro švagrové, po které jsem panenku i pojmenovala. Panenku jsem si hrozně oblíbila a jak všichni víte, mám ji dvakrát.
Před vánoci, když jsem sháněla Ohniváka pro Vildu, narazila jsem na internetový obchod, kde měli ve velké slevě BB 2.0. Váhala jsem jen malou chvilku a objednala si právě tuto Kaylu a k ní model 14. Ještě ten den jsem ji zaplatila a čekala na balíček. Bohužel, po asi třech dnech se mi ozvali z obchodu, že model 14 už nemají a ptali se mě, jak mají postupovat dále. Kromě těch dvou ještě měli Steffie, Goddess, černocha a Aphrodite. Přemýšlela jsem, zda si místo 14tky nevzít Aphrodite. Má pěkné oblečení, které by se mi hodilo, ale na druhou stranu jsem věděla, že s panenkou bych nikdy spokojená nebyla. Tak jsem raději vzala dvě Kayly s tím, že jedna zůstane v její originální podobě a tu druhou převlasím.
Toto je Veronika, která zůstane tak, jak je...


 
 

Reklama